Hepsi Fan Club™
Maç Sonu : Aykut Erçetin 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Maç Sonu : Aykut Erçetin 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Maç Sonu : Aykut Erçetin

YazarMesaj
# m.momsen
GirişimciÜye
GirişimciÜye
# m.momsen

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 156
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 22/04/98
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/03/10
<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Takımım</b> Takımım : Galatasaray

Maç Sonu : Aykut Erçetin Empty
MesajKonu: Maç Sonu : Aykut Erçetin   Maç Sonu : Aykut Erçetin Icon_minitimePerş. 15 Nis. 2010, 12:49

Futbolcularımızdan Aykut Erçetin, Sivasspor maçı sonrasında karşılaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: "Şampiyonluk çok zora girdi. Her türlü yarışa devam edeceğiz ama zora soktuk. Son 5 maçta sadece bir galibiyetimiz var. Kendimiz buraya getitrdik, kendimiz çıkarmaya çalışacağız. Bu durum kendimize bağlı, başka kimsenin suçu yok. Başımızda dünyanın en iyi teknik heyeti var. Yönetim şampiyon olmuş bir yönetim. Kabahat bizde. Birkaç maç üst üste kötü sonuçlar aldıktan sonra sahada çok stresli oluyorsunuz. Golü attıktan sonra ikinci golü kovalayamadık, skoru korumaya çalıştık. Hafif korku vardı, stres vardı. Bize verilen her talimat doğru. Biz kendimizi istediğimiz gibi sahaya süremiyoruz."

Leo Franco'nun geçen hafta yediği golle ilgili soru üzerine Aykut şöyle konuştu: "Başka kalecinin yediği golle ilgili konuşmayı doğru bulmuyorum. O nedenle bu soruya cevap vermek istemiyorum. Biz hepimiz birbirimize destek veriyoruz, aynı hedefler için koşuyoruz. Golden önceki şut boş alandan geldi. Köşeye giden topu son anda çelebildim. Elimden gelen buydu. İnsanlar basit bakıyor. Maçları hep beraber kazanıyoruz, hep beraber kaybediyoruz. Çok zor pozisyonlar çıkardım, belki takımı ayakta tutan oyunculardan biriydim. Sonda golü attılar, 2 puan kaybettik."

Maç Sonu : Aykut Erçetin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-