Hepsi Fan Club™
Rob ile eğlenceli bir röpörtaj 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Rob ile eğlenceli bir röpörtaj 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Rob ile eğlenceli bir röpörtaj

2 posters
YazarMesaj
*WampireLLa
AktifÜye
AktifÜye
*WampireLLa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 427
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 13/04/94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/09
<b>Takımım</b> Takımım : Fenerbahçe

Rob ile eğlenceli bir röpörtaj Empty
MesajKonu: Rob ile eğlenceli bir röpörtaj   Rob ile eğlenceli bir röpörtaj Icon_minitimeCuma 04 Ara. 2009, 17:06

Spiker: Sana hangi isimle hitap etmemi istersin. Rob mu? Robert mi?
Robert: Bana istediğin her şekilde hitap edebilirsin.

S: Her şekilde mi?
R: Her şekilde. (Güler)

S:Bugün için hazır mısın? Yani şu an karşılaştığın çılgınlıklara hazır mısın?
R: Hmm… Hazır olup olmadığımı bilmiyorum… Sanırım hazırım… Yani (gülerek duyamadığımız bir espri yapar)… Evet, sanırım hazırım.

S: Film çekimleri sırasında herhangi bir çılgınca hareketle karşı karşıya kaldın mı?
R: Bilmiyorum yani bunun daha ne kadar süreceğini kestiremiyorum, ama gittiğim her şehirde, her gördüğüm kişi çığlıklar atıyor. Mesela bir defasında bir yere giderken gümrükten geçmem gerekiyordu ve çantamı arıyorlardı. Birdenbire arkamda çığlıklar duymaya başladım ve bomba falan patladığını zannettim… (Güler) Yani demek istediğim, bazen bu daha nereye kadar gidecek diye düşünmeden edemiyorum. Hala şok oluyorum..(Güler)

S: Arkadaşların senin oynadığın karakter(Edward) için ne düşünüyorlar?
R: Tam olarak ne olduğunu bile bildiklerini sanmıyorum. Bir gün yanlarına gittim ve ”Ben Oregon’a vampir filmi çekmeye gidiyorum.” dedim. Verdikleri cevap ”Pekala… Gelince görüşelim.” oldu.( Güler)

S: Neredeyse öğrenmek üzereler…
R: Evet öğrenecekler, ama benim göz kamaştırıcı (dazzle look) görünüşümü komik bulacaklarını düşünüyorum, çünkü herkes öyle olduğunu düşünüyor…(Güler) Yani (dazzle look bakışını yaparak ) ”heeey” (güler)

S: Sen ve Kristen arasındaki kimya muhteşem. Bu kimyayı korumak için birşeyler yaptınız mı? Mesela senin sette ona evlenme teklif ettiğinden bahsediliyor. Bu doğru mu?
R: A tabii… Biz uzun bir süredir evlenmeyi düşünüyoruz.(Güler).. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

S: Peki ya onun erkek arkadaşı?
R: Pfff…Kimin umrunda…(Güler) (bencede) [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

S: Erkek arkadaşına n’olmuş!!!? (Sorarken gülmesine engel olamaz)
R: (El hareketi yaparken gülerek) Pffft!! Evet, n’olmuş erkek arkadaşına?? (Güler)

S: Gerçekten ona karşı büyük bir aşk mı duyuyorsun?
R: (Kekeler)Hiçbir fikrim yok… Yani… Benim gerçekten çok iyi…..Yani o benim arkadaşım….

S: Nasıl fikrin olmaz. Mutlaka ona karşı birşeyler hissediyor olman lazım?
R: Yani bir ara garip bir dünyada yaşıyordum… Neredeyse 5 ay boyunca kendi kendimi ikna çabalarıyla geçti. Kendi kendime ”bu kız, bu kız, bu kız… O senin hayatına ait değil, o senin hayatına ait değil…” şeklinde sürdü gitti. Biraz anlaşılması zor bir durum(Güler). [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

S: Ama bu bir takıntı olmuş gibi. Yani davranışların sanki birşeyler hissediyormuşsun gibi??
R:Ya tabii bu durumdan kurtulmam uzun zaman aldı. Onu nişanlım diye tanıtmayı bırakalı iki ay oldu altı üstü.(Gülerler) [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
eceren[ee]
GirişimciÜye
GirişimciÜye
eceren[ee]

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 103
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 09/07/95
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/06/10
<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Takımım</b> Takımım : Beşiktaş

Rob ile eğlenceli bir röpörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Rob ile eğlenceli bir röpörtaj   Rob ile eğlenceli bir röpörtaj Icon_minitimePtsi 14 Haz. 2010, 18:15

Yerimki bunu sgaool canım. Smile

Rob ile eğlenceli bir röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası