Hepsi Fan Club™
Robert'ın en sevilen yönleri 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Robert'ın en sevilen yönleri 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Robert'ın en sevilen yönleri

2 posters
YazarMesaj
*WampireLLa
AktifÜye
AktifÜye
*WampireLLa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 427
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 30
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 13/04/94
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/07/09
<b>Takımım</b> Takımım : Fenerbahçe

Robert'ın en sevilen yönleri Empty
MesajKonu: Robert'ın en sevilen yönleri   Robert'ın en sevilen yönleri Icon_minitimeCuma 04 Ara. 2009, 16:46

Hepimizn kitaplarında aşık olduğumuz ve filmdede gördüğümüzde eriyip bittiğimiz ve 5 tüp kan feda edebileceğimiz kişi Robert en çok hangi yönleri tarafından ilgi çekiyor?

Yön 1
Saçları:
Yataktan yeni kalkmış bir modelde olup hep dik duran saçları hayranlara tarafından en sevilen yönü olarak adlandırılıyor.Ona sorulduğunda da'' Sadece geriye itiyorum..'' diyor.
Yön 2
Bakışları:
Filmdeki vampir Edward bakışlarıyla çok can yakıyor ve devam filmlerinde de böyle devam edileceği konuşuluyor.
Yön 3
Gülüşü:
Rob en sevilen yönlerinden biride kesinlikle gülüşü.. Röportajlarında da fotoğraflarında da filmlerinde de gülüşü değişik ama çok ilgi çekici.Hayranlar bu gülüşü çok tatlı buluyor ve zirveye taşıyorlar.
Yön 4
Fiziği:
1.85 boyunda ve formda olan vücudu en iyi vücutlar kriterine girmiş bile..
Yön 5
Gözlükleri:
Robert Pattinson'un meşur gözünden düşürmediği gözlükleri onun gözleriyle birleştiğinde hayranlar büyük bir çığlıkla ''Ayy çok tatlısın!'' diye bağırıyorlar.Bir gözlük ancak bu kadar bir insana yakışır.
Yön 6
Canayakınlığı:
Verdiği röportajlarda bir çok ünlü gibi kendini övmüyor ve geçmişi hakkında oldukça açık konuşuyor bunlardan birkaçı ''Okulda biraz asosyal biriydim..18 yaşından beri hiç kimseyle çıkmadım..''gibi açıklamaları oldu ama şimdi dünyadaki genç kız nüfusunun belli bir kısmı Rob için çıldırıyor.

Ve daha hatırlayamadığımız ve birçok sevdiğimiz yönü var..Bu vampir çocuk oldukça ilgi çekiyor.
eceren[ee]
GirişimciÜye
GirişimciÜye
eceren[ee]

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 103
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 09/07/95
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/06/10
<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Takımım</b> Takımım : Beşiktaş

Robert'ın en sevilen yönleri Empty
MesajKonu: Geri: Robert'ın en sevilen yönleri   Robert'ın en sevilen yönleri Icon_minitimePtsi 14 Haz. 2010, 18:16

Ah ahh rooob.<3

Robert'ın en sevilen yönleri
1 sayfadaki 1 sayfası