Hepsi Fan Club™
Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı

YazarMesaj
maD ,,
GözdeÜye
GözdeÜye
maD ,,

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1889
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 24/01/96
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/09
<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Takımım</b> Takımım : Diğer

Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı Empty
MesajKonu: Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı   Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı Icon_minitimeC.tesi 10 Ekim 2009, 16:48

Biraz eski birşey ama paylaşmak istedim (=
Alıntı [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Go Girl dergisinin Emma'yla yaptığı bir röportaj...Emma burada Ateş Kadehi hakkında konuşuyor...
GG: Go Girl
EW: Emma Watson

GG :Film çekimlerine geri gelmek,işten okula dönmek gibi mi?
EW : Kesinlikle öyle.Sanki okulda yeni bir dönem başlamış gibi hissediyosunuz.Aslında çok güzel.Setten uzaklaştığınızda oradaki insanları özlediğnizi anlıyorsunuz ve geri dönünce onları görmek süper...

GG : Hermione'yi bu yıl neler bekliyor?
EW : Bence bu yıl Hermione'nin yılı olucak...Harry'e karşı tam bir anne gibi davranıyor ve zamanın çoğunu onun için endişelenerek geçiriyor...Hermione bu filmde de de endişeli...Noel Balosu bölümü oldukça eğlenceli.Bu filmde Hermione'nin bir erkek arkadaşı var ve bu durum Ron'u şoka sokuyor...özellikle onun bir kız olduğunu yeni hisseden Ron bu durumdan çok etkileniyor...Hermione'nin Ron'un idolü olan Viktor Krum'la ilgilenmesi onun için çok zor bir durum oluyor...

GG :Harry,Ron'un kendisine ihanet ettiğni düşündüğü için bu yıl ikisinin arasında bazı sorunlar yaşanıyor...Filmde dram öğesi var.
EW : Bu da doğru...Hermione film boyunca ikisi arasında kalıyor...Zavallı kız!Bence bu iyi, çünkü oldukça gerçekçi.

GG :Ron onu biraz tuzağa düşürmeye çalışıyor,öyle değil mi?
EW: Aaa,evet!Kesinlikle.Bu çabasının sonucunda oldukça tuhaf olaylarla karşılaşıyor...Bu bölümleri izlemek için gerçekten heyecanlanıyorum...

GG : Filmin en önemli sahnelerinden biride dans sahnesi.
EW:Kesinlikle,kesinlikle.Filmin o bölümü çok eğlenceli.Bunu kimse başaramazdı.Yani harika bir karışım olduğunu söylemeye çalışıyorum.Maggie Smith ve Rupert o bölümde dans ediyor.Harika.Kesinlikle harika.Bunu çok iyi yapıyorlar. Bence çok komik bir sahne.Mike, kız ya da erkek olsun o yaştaki gençlerin dans pistine çıktıkları sersemce hali bence çok iyi yakalamış.Bütün kızlar dans etmete istekli ve hazır beklerken ,erkekler ürkek bir halde bir kenara ilişmiş haldeler.O sehne çok eğlenceliydi.Daha önce hiç vals yapmamıştım ve bunu öğrenmek de ayrı bir keyifti...
GG :Vals yapmayı kolay öğrenebildin mi?
EW:Aslında kolaydı.İlk başta daha karmaşık bir vals türü üzerinde çalışacaktık ama neyse ki sonradan basit olanı üzerinde çalıştık.Yani iyiydi.Mike bizden çok iyi vals yapmamızı istemiyordu,çünkü film gerçekçi olmak zorundaydı.Yani ayağa kalkıp harika vals yapan öğrenciler değildik.Kameranın,hiçbirimizin vals hakkında bir şey bilmediğini göstermesi gerekiyordu.Bu açıdan düşündüğümüzde , o sahnede aslında fazla rol oynamadık...

GG :Galiba o sahnenin en zor yanı karşınızdaki oyuncunun gözünün içine bakmak zorunda olmanızdı?
EW:Hayır!Aslında yalnızca ayaklara bakıyorduk.Çekimler boyunca aralıksız ayaklarıma baktım.Kollarımızı değiştirdiğimiz bölümlerde oldukça sordu,çünkü aynı anda hem kolları değiştirmek,hem de ayakları kontrol etmek zorundaydık...

GG :Kadınlar dans etmeyi sever.Ama erkekler pek sevmez.
EW:Kesinlikle haklısınız.Buna katılıyorum.Bu çok gülünç.Kızlar bu konuda çok istekli,erkekler dans etmede gönülsüzdür.Bu gerçekten gülünç.Sizin de dediğiniz gibi,bu heryerde böyle.Erkeklerin alışverişi sevmemesi gibi birşey bu.Danstan nedense uzak duruyorlar...

GG :Özel hayatına fazla girmek istemiyoruz,ama Hermione karakteri yüzünden herhangi birine çıkma teklifi etmen artık daha mı zor yoksa daha mı kolay olacak sence?
EW:Hımm...Dürüst olmak gerekirse değişen birşey yok.Zaten olacakları kendim göreceğim.Bnece bu her genç için zor bir durum ve bu güçlük benim içinde geçerli.Başka bir değişle , bu durum işimi kolaylaştırmayacak....

GG:Senin hakkında yapılmış ve seni çok güldüren bir dedikodu duydun mu?
EW:Bu işe ilk girdiğimde yazılan her şeyi okuyordum ve sonra "Ben böyle birşey söylemed,mki deyip duruyordum.Daniel ve benim hakkımda dedikodular vardı.Bunlara yalnızca gülüyoruz.Çok gülünç.

GG:Suyun altında oyunculuk yapmak nasıldı?
EW:Aslında sevdim.Scuba-diving zaten çok hoşuma gider.Birkaç kere Mauritius'a gittim ve orada scuba-diving yaptım.Çok gurur duyduğum bir PADI sertifikam var. Bunun için özel bir sınava girdim.Çok eğlenceliydi.Bunu özel efektlerle değil de, kendimizin yapabilmesi bence çok iyi

Emma, Ateş kadehi hakkında röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-