Hepsi Fan Club™
Emma'dan ilginç sözler 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Emma'dan ilginç sözler 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Emma'dan ilginç sözler

YazarMesaj
.YasemPeL[in].
VİP ÖzelÜye
VİP ÖzelÜye
.YasemPeL[in].

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1338
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 24
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 07/06/99
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/08/09
<b>Uyarı Seviyesi</b> Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
<b>Takımım</b> Takımım : Diğer

Emma'dan ilginç sözler Empty
MesajKonu: Emma'dan ilginç sözler   Emma'dan ilginç sözler Icon_minitimeCuma 18 Eyl. 2009, 07:38

Söyledikleri:

En zor sahne için: "Neville bana faresi Trevor'la gelip 'Trevor'a iyi geceler öpücüğü vermek ister misin?' diyor. Bunu her yaptığında kahkahalara boğuluyordum. Onu 'senden nefret ediyorum' bakışıyla bakmalıydım ama bir türlü olmuyordu. Yapmadan önce sekiz kere denemem gerekti."

"Şimdi sümüklü, patronluk taslamayı seven, havalı Hermione Granger'ı canlandırdıktan sonra Amerikalı liseli bir öğrenciyi canlandırmak istiyorum. Artık tamamen farklı bir şeyi canlandırmak istiyorum. Her çeşit karakteri her çeşit bakış açısıyla canlandırmak istiyorum ama görünen o ki bir süre daha Hermione Granger'ı canlandıracağım."

"Benim bir aksiyon figürü olarak görünmem inanılmaz. Birkaç ay içinde tüm ufaklıklar kafamı koparmaya başlayacak!"

Diğer başrol arkadaşlarını öpmek için: "Aman Tanrım, hayır, hiç yolu yok. Bu benim kontratımda yoktu!"

"Ben çok çok sportif biriyim - Ski yaparım, balık avlarım, alan hokeyi oynarım ve daha birçok şey var."

"Ben 100 yaşında sallanan sandalyede oturabilirim ama o zaman da 'Harry Potter' filmlerinde oynadığım için gururlanacağım."

"Bu başıma gelen en korkutucu şey, bu bana olan en büyük şey ve bu başıma gelen en iyi şey! Film çevirmekten gerçekten ve insanların bana baktıklarını düşünmekten çok hoşlanıyorum. Bu çok gurur verici."

"Çok rahat orduda da olabilirdim. Bu gerçekten çok zor. Sanırım o gün %50 toz, %50 yemek çiğnedim, bu kadar zor yani."

"Hermione'nin bazı lafları beni bu kız ne yapmaya alışıyor diye düşündürüyor."

"Ben Hermione'nin sonunda bekâr kalacağına inanıyorum."

"Bu beni GERÇEKTEN kızdırıyor!" diyor Emma Watson canlandırdığı karakterin ender ismi konusunda. "Her yerde 'Herkes benimle birlikte tekrar etsin: Her - my- oh- nee', diyorum çünkü herkes Her-my-WON, Her-my-OWN diyor."

"Çoğu insan nazik ama bazıları size sanki hayvanat bahçesinde sergilenen bir şeymişsiniz ve gerçek duygulara sahip gerçek insan değilmişsiniz gibi bakıyor."

"Voldemort'un doğru dürüst öldürülmesin i- ölmesini - isterdim, böylece Harry'nin daha fazla sorunu kalmazdı. Ron'un babasının çok çok zengin olmasını isterdim. Malfoyların meteliksiz kalmasını isterdim ve Hermione'nin çok çok iyi bir işinin olmasını isterdim."

Emma'dan ilginç sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-