Hepsi Fan Club™
Kişisel hayatı 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Kişisel hayatı 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Kişisel hayatı

2 posters
YazarMesaj
PinkraLicHé*
AktifÜye
AktifÜye
PinkraLicHé*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 497
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 17/06/95
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/06/09
<b>Takımım</b> Takımım : Diğer

Kişisel hayatı Empty
MesajKonu: Kişisel hayatı   Kişisel hayatı Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 22:09

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Watson boşanan ailesinin yeni eşleri ve çocuklarıyla geniş bir ailede büyüdü. Babasının Nina ve Lucy isimli ikizleri[46] ve kendinden 4 yaş küçük Toby isimli çocuğu vardır. Annesinin yeni eşinden iki çocuğu vardır (Emma'nın üvey kardeşleri) ve düzenli olarak onlarla kalmaktadır.[47] Kardeşi Alexander iki Harry Potter filmlerinde gözüktü[46] ve BBC yapımı Ballet Shoes 'da üvey kardeşleri Pauline Fossil karakterinin gençliği rolünü canlandırmıştır.[46]
Annesi ve kardeşiyle Oxford'a taşınan Emma 2003 yılına kadar The Dragon School 'da okumuş daha sonra Headington School 'a geçmiştir.[7] Film setleri sürerken Watson ve akranları günde 5 saatten fazla özel ders aldı[48] filme konsantre olmasına rağmen eğitimine başrılı bir şekilde devam etmiştir.[48] 2006 Haziranında General Certificate of Secondary Education(Liseyi bitirme sınavları) sınavına girmiş ve 10 dersten 8'inden A* ve 2'sinden A notunu almıştır.[49]
Watson Harry Potter serisinden 10 milyon sterlinden fazla kazanmıştır[4], böyle bir parayı yapacağı hiçbir işte kazanamayacağını kabul etmektedir. Filmlerden kazandığı parayı ailesine vermiş ve üniversite masrafları için bankaya koymuş.[50] Ancak okulu bitirdiği zaman tam manasıyla aktris olmaya başlayacağını belirten Watson " İnsanlar neden istemediğimi anlamıyorlar.. fakat okul hayatı arkadaşlarımın arasında olmak beni koruyor. Bu benim gerçek hayatta olmamı sağlıyor" demiştir.[10] Çalışırken olumlu olmaya çalıştığını belirtip ailesinin ve meslektaşlarının mutlu bir deneyim için ona yardım ettiklerini söylemiştir.[28][47][51] Watson Harry Potter serilenin yıldızları Daniel Radcliffe ve Rupert Grint ile çok eğlendiğini aralarında kardeşlik bağı olduğunu söylemiştir.
Dans etmek, şarkı söylemek, çim hokeyi, tenis, resim çizmek[7], balık tutmak[52], ve WTT'ye bağışta bulunmak ilgi alanları arasındadır.[53][54][55] Kendisini "birazcık feminist" [10][47]olarak tanımlayan Watson'ın hayran olduğu oyuncular Johnny Depp ve Julia Roberts.
BeLLa♥
GözdeÜye
GözdeÜye
BeLLa♥

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1120
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 26
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 02/05/98
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/09/09
<b>Takımım</b> Takımım : Beşiktaş

Kişisel hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Kişisel hayatı   Kişisel hayatı Icon_minitimeCuma 11 Eyl. 2009, 11:32

Tsk.

Kişisel hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-