Hepsi Fan Club™
Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında

YazarMesaj
PinkraLicHé*
AktifÜye
AktifÜye
PinkraLicHé*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 497
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 17/06/95
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/06/09
<b>Takımım</b> Takımım : Diğer

Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında Empty
MesajKonu: Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında   Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 21:55

Ben, TV reklamının, sinirlilik ve siyah yıldızın eğlencesini yakaladığı ve reklamı bir şeye yaptığı benim, herkesle paylaşmak için gerçekten gururlu olduğumu düşünürüm.
Ben, iri başlı çiviyle süslenen aksesuarlarla pembe ve siyah giydim. Ben, benim kendi malzememi giymeyi düşünürüm, ve benim tarzıma kalmam doğru, benim olduğum beni ne yaptığının kocaman bir parçasıdır.
Benim, burada görülebilen bu reklamda birçok eğlencem vardı, diğer özel siyah yıldız görüntüleriyle beraber. Ben, senin, onları beğendiğini umarım.
Avril

Siyah yıldız TV atışında sahnelerin arkasında
1 sayfadaki 1 sayfası