Hepsi Fan Club™
Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili" 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili" 2l51t4
yönetim
Hepsi Fan Club™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepsi Fan Club™

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Forumumuza Hoşgeldiniz....   
Hoşgeldiniz
Foruma Hoşgeldiniz!Tüm bölümlerimizi görmek,sağ tıklamak,konu açmak,mesaj yazmak,link ve resimleri görmek ve diğer tüm ayrıcalıklarımızdan yararlanmak için ÜYE OLUNUZ.. ;) BU KUTU GİRİŞ YAPINCA KAYBOLACAKTIR!

Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili"

YazarMesaj
PinkraLicHé*
AktifÜye
AktifÜye
PinkraLicHé*

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 497
Kadın
<b>Yaş</b> Yaş : 28
<b>Doğum tarihi</b> Doğum tarihi : 17/06/95
<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 13/06/09
<b>Takımım</b> Takımım : Diğer

Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili" Empty
MesajKonu: Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili"   Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili" Icon_minitimeÇarş. 26 Ağus. 2009, 21:49

Parfümünü nasıl anlatırsın?
Black Star'ın zengin bir çikolata esintisi var, aynı zamanda tropik pembe amber çiçeğinin kokusu var.Çok genç, eğlenceli,feminen ve sade.

Parfüm kullanımında ipuçları verir misin?
Saçımın güzel kokmasını isterim, bu yüzdende parfümü saçıma sürerim.Tamamen benim istediğim koku, onu sürmeden edemiyorum.

Şu anda en sevdiğin trendin ne?
Genelde ruj sürmezdim fakat kırmızı rujun bende çok hoş durduğunu farkettim.Aynı zamanda uzun kollu tişörtler ve yırtık kotlar.Bu yüzden kendi moda markam Abbey Dawn'ı çok seviyorum.

Bu açıdan Abbey Dawn senin giyimini etkiliyor değil mi?
Kıyafet tasarlamanın en iyi yani, önce kağıda çiziyorsunuz, sonra renk paletlerinden istediğiniz rengi seçiyorsunuz.Modelleri seçmekte çok zevkli.

Bu sonbaharda çıkacak olan albümünden ve diğer üç albümünden onu ayıran özelliğini anlat.
En sonki albümüm, The Best Damn Thing, çok manyaktı,enerjikti ve yüksek gitar sesleriyle doluydu.Yeni albümüm duygular ve hislerle ilgili.Çok heyecanlıyım çünkü içten,açık ve dürüst bir albüm.Tamamen benim.

Alıntıdır.

Avril: "Dördüncü Albümüm Duygularla İlgili"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 03.18.02: "Panic Room" Premiere Kristen Stewart ResimLer